Współpraca


W ofercie Mavers można również znaleźć kompleksową usługę dotyczącą dekoracji, nagłośnienia imprez oraz obsługę bali weselnych Dj+Mavers

DEKORACJE:
Zajmujemy się dekoracjami weselnymi o każdym charakterze. Przede wszystkim kompozycjami przepięknych kwiatów, dekoracjami sali weselnej, samochodu Pary Młodej, wszelkiego rodzaju ścianek i indywidualnych dekoracji dostosowanej do potrzeb klienta. Z nami wszystko jest możliwe. Tworzymy niesamowite wydarzenia, które zostaną całe życie w Waszej pamięci!

NAGŁOŚNIENIE IMPREZY:
Pomagamy wybrać optymalne nagłośnienie dostosowane do rodzaju imprez, które ma nagłośnić. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju festynów czy też jubileuszów. Dostępne u nas kolumny, mikrofony, konsolety sprawią, że każda impreza na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na nowoczesny oraz sprawdzony sprzęt. Chętnie służymy naszą pomocą oraz wiedzą podczas montażu jak i samej imprezy.

Dj+ MAVERS:
Tą ofertę przygotowalismy głównie dla par młodych, które chciałyby abyśmy zajęli się oprawą muzyczną ich najważniejszego dnia w życiu jakim jest bal weselny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

logo2.jpg
+48 669 402 377
biuro@mavers.pl
 
www.mavers.pl

Wersja mobilna

Zespół Muzyczny - Mavers | Współpraca - QR Code Friendly